"OCHRÁŇ JEDLO, OCHRÁŇ ZEM - S VOSKOVÝMI VRECKAMI PRE KAŽDÝ DEŇ!"

Predstavujeme si svet,  v ktorom voskové vrecká majú kľúčovú úlohu v redukcii odpadu a zvyšovaní povedomia o dôležitosti udržateľnej spotreby v každej domácnosti.

Našou misiou je inšpirovať a motivovať ľudí k udržateľnému životnému štýlu, bojovať proti plytvaniu potravinami a znížiť používanie jednorazových plastov.

Ekologické voskové vrecká Freshy sú navrhnuté tak, aby boli nielen funkčné a esteticky príťažlivé, ale hlavne aby boli  prínosom pre životné prostredie. Spoločne pracujeme na tom, aby sme ochránili naše potraviny, našu planétu a prispeli k lepšej budúcnosti pre všetkých.

Voskové obaly - včela animovaná - Freshy - Služby Frankie s.r.o.

FRESHY HODNOTY

Prispôsobujeme sa potrebám našich zákazníkov a životného prostredia.

Ceníme si prírodu a každého jednotlivca v našej komunite.

Snažíme sa o minimalizáciu odpadu a maximalizáciu úžitkovej hodnoty.

Spájame sa s komunitami a organizáciami, ktoré majú podobné ciele v ochrane prírody a udržateľnosti.

Snažíme sa o harmonický súlad našich produktov s prírodným prostredím a potrebami spoločnosti.

Stále inovujeme, aby sme boli lídrami v udržateľných riešeniach.

SPOLUPRÁCA

PARNTERI

Magnam dicta exercitation mauris accusantium blandit, nobis! Libero, minim tempora sequi parturient! Totam accusantium, sapiente, laoreet, et excepteur vestibulum inceptos eum reicien.

BLOG

Naše najnovšie články

Kto stojí za značkou FRESHY?

TÍM ambicióznych ĽUDÍ

V srdci Slovenska, kde tradícia spája ruky s inováciou, sa rodí príbeh podnikateľa s prezývkou FRANKIE, ktorý s vášňou pre čistotu a s rešpektom k prírode založil firmu zameranú na upratovacie a čistiace služby. Jeho spolupráca so spoločnosťou Kärcher mu umožnila ponúknuť riešenia, ktoré sú nielen efektívne, ale aj šetrné k prírode. Dnes, v predajniach v Leviciach a v Komárne, môžu zákazníci nájsť nielen špičkové čistiace prístroje, ale aj revolučné Freshy voskové vrecká, ktoré sú svedectvom jeho neustálej snahy o lepšiu a zdravšiu budúcnosť.

Frankieho snaha o inovácie nezostáva len pri čistení. S otvorením ozónovej práčovne ukazuje, že čistota a sviežosť bielizne môže byť dosiahnutá bez zbytočného plytvania. Pranie ozónom, ktoré pri nízkych teplotách ničí až 99,98% baktérií a vírusov, sa stáva synonymom pre ekologické pranie a dokazuje, že zmena k lepšiemu je možná.

Ako sa potreby a túžby zákazníkov uberali smerom k udržateľnosti, Frankie vnímal ich volanie po produktoch, ktoré by odzrkadľovali ich hodnoty. Impulzom pre vytvorenie takýchto produktov boli cesty do zahraničia
– do vyspelých krajín so zmyslom pre ekológiu, čo viedlo k vytvoreniu praktických a zároveň moderných
Freshy voskových vreciek. Sú vyhlásením vojny proti plastovému odpadu a boja za zdravý životný štýl. Sme presvedčení, že v ekologicky vyspelých krajinách sveta sú tieto obrúsky a vrecká samozrejmosťou a preto prinášame toto posolstvo aj na Slovensko a do okolitých krajín. Chceme byť impulzom pre vás, aby sme spoločne prispievali k správnym rozhodnutiam prospešným pre našu planétu.

Dnes, s tímom rovnako zapálených spolupracovníkov, ako je aj ERIKA, dizajnérka a e-commerce špecialistka, rozbehli e-shop s praktickými pomocníkmi do domácnosti. Vďaka schopnostiam nadobudnutých počas štúdia na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pracovných skúsenostiach na pozíciách v oblasti marketingu a manažérstva bude Erika prinášať čerstvé informácie, aktuality a zábavné dizajny voskových obrúskov, ktorých cieľom je nielen udržať čerstvosť potravín, ale aj spestriť deň pri pohľade na veselé obrázky.

Prinášame Freshy voskové vrecká do domácností po celom Slovensku, rozširujúc tak misiu udržateľnosti a zodpovednosti. Každý produkt je krokom k lepšiemu zajtrajšku a každý malý krok sa stáva časťou veľkého príbehu o ochrane našej planéty.

Naše voskové vrecká sú dôkazom,
že aj v malých veciach sa skrýva sila
veľkých zmien.

VŽDY ČERSTVÉ NOVINKY

Máte otázky alebo nápady?

Pridajte sa k nám v revolúcii udržateľného balenia a staňte sa súčasťou riešenia.
Objavte naše produkty a zdieľajte našu víziu pre zelenšiu budúcnosť.

Kontaktujte nás na voskovevrecka@gmail.com, na našich sociálnych sieťach alebo prostredníctvom kontaktného formulára, aby ste boli v obraze o najnovších produktoch, akciách a udalostiach.

BLOG

Naše najnovšie články

BLOG

Sledujte nás na sociálnych sieťach